Найбільше увагу медиків привернув лікарський препарат під назвою Вермурафеніб, який, за словами самих розробників, здатен впливати на генетичну мутацію в клітці, яка в більшості випадків є основною причиною захворювання на меланому. Згідно даних статистики, кожного року в США від цієї хвороби помирає приблизно 9 тисяч осію.
Як стало відомо зі слів розробників, нові ліки були випробувані на 675 хворих з різних країн світу, які добровільно погодилися на це. У всіх цих пацієнтів була виявлена неоперабельна меланома в прогресуючій стадії.
Під час випробувань дослідники спробували порівняти дію препарату Вермурафеніба з іншим препаратом, який має назву Декарбазін, що сьогодні використовується в хіміотерапії при лікуванні раку шкіри.
За словами Пола Чепмена, керівника даного проекту, з числа хворих, які два рази на день приймали таблетки Вермурафеніб, через півроку в живих залишилися 84%.
«Цей результат надзвичайно важливий», – сказав Чепмен.
Другий представлений препарат отримав назву Ервой. Він стимулює імунну систему хворого організму на боротьбу з метастатичною меланомою.
Третій лікарський препарат має назву Аромазин. За словами медиків, він приблизно в два рази знижує ризик захворювання на рак грудей.
|